-5% та безкоштовна доставка при оплаті онлайн товару з колекції SS'23!
УКР РУС
ПН-НД з 9:00 до 18:00
УКР РУС
Покажи себе світу!

Покажи себе світу!

21 березня 2023
Колекція "Покажи себе світу" надихає українок попри все бути сильною та яскравою, любити себе та життя. Сміливі та епатажні образи закликають жити вільними та знайти своє власне "я". Меседж цього сезону — не намагатися відповідати чужим стандартам, а полюбити та показати себе світу. Відкривати нові двері, розширяти межі можливостей та бажань, дозволити кожній з нас відчути себе по-новому. Бути яскравою, стильною та незрівнянною, вільною.
527
1 хв читати

Покажи себе світу з Miraton!

Українка. Сильна, яскрава, незалежна, тендітна, вільна. Яка любить дивувати, надихати. Бути стильною та експериментувати.

Колекція "Покажи себе світу" надихає українок попри все бути сильними та яскравими, любити себе та життя. Сучасна українка може бути різною: веселою, замріяною, вольовою, а також може проявити силу та рішучість. Саме українська жінка в її різних проявах надихнула дизайнерів Miraton на створення весняної колекції "Покажи себе світу". В новій колекції жінка може знайти себе в різних проявах, в різних станах.

Покажи себе світу – це колекція для тих, хто готовий іти в ногу з часом. Наше взуття – це можливість виразити свою унікальність та стати справжнім центром уваги в усьому світі. Воно не просто комфортне, а й яскраве, сміливе, відважне і унікальне - саме те, що потрібно для тих, хто не хоче обмежувати себе стандартами. Колекція, яка покаже світові свій унікальний стиль.

Додайте яскравих фарб у свій образ і виділитися з натовпу разом із нашим взуттям, яке змусить усіх говорити про вас. Жодних стандартів та рамок, тільки свобода творчості, експерименти та натхнення! Не соромтеся йти своїм шляхом, вибирайте взуття, яке відображає вашу особистість і допомагає вам висловитися. Концепція "покажи себе світу" закликає не тільки до самовираженню, а й допомагає нам висловлювати нашу індивідуальність. Бути різними, впевненими, яскравими та вільними.

Приходь в магазин Miraton, надихайся та обирай образ, який сьогодні ти хочеш показати світу. Кожний твій образ Miraton допоможе доповнити, адже в центрі створення колекції стоїть жінка та її бажання бути різною та виділятися.

Популярні статті
Коментарі
Замовлення зворотнього дзвінку
Preloader